12 listopada 2016 roku na zaproszenie Łosickiego Klubu Karate Kyokushin "Bushido", kierowanego przez sensei Andrzeja Kulesza, reprezentacja Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec w składzie: Julia Pobideł, Alicja Sala, Kornel Cegliński, Adam Bednarczyk, Igor Kijak, Szymon Suligowski i Kamila Nalberska, uczestniczyli w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Shinkyokushin z okazji Święta Niepodległości.

Turniej rozegrany został w formule kumite w Łosicach. Poświęcony był on pamięci shihan Wiesława Gwizda. W turnieju udział wzięło 170 karateków z 15 ośrodków szkoleniowych Karate w Polsce. Walki były zacięte i stały na wysokim poziomie. Zawodnicy kierowani przez sensei Roberta Wyciszkiewicza i sempai Jakuba Wyciszkiewicza, doskonale się spisali i w swoich kategoriach wiekowo-wagowych zdobyli: Julia POBIDEŁ - srebrny medal, Adam BEDNARCZYK i Kamila NALBERSKA - brązowy medal. Serdecznie gratulujemy.

Kyokushin Karate Matsushima Polska "MUSHIN" Honbu Dojo Szydłowiec serdecznie dziękuje Krzysztofowi Suligowskiemu i Michałowi Nalberskiemu, którzy pomogli w zorganizowaniu tego wyjazdu.