Urząd Miejski w Szydłowcu już po raz piętnasty organizuje Kiermasz Wielkanocny. Odbędzie się on tradycyjnie w Niedzielę Palmową, w dniu 9 kwietnia 2017 r. Na szydłowieckim rynku będzie można zakupić przepiękne rękodzieło, niepowtarzalne, wielkanocne dekoracje i poświęcić palmy. Można będzie również wziąć udział w wielkanocnych konkursach i posłuchać miejscowego folkloru.

Wystawcy oraz osoby zainteresowane konkursami na wielkanocne palmy, swój udział w kiermaszu mogą zgłaszać na specjalnych kartach zgłoszeniowych, dostępnych poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursów.

Formularz i kartę zgłoszeniową należy wysłać na adres Urzędu Miejskiego w Szydłowcu, Rynek Wielki 1, 26-500 Szydłowiec, faksem: 486170510 lub dostarczyć osobiście do Wydziału Informacji i Promocji, ul. Kilińskiego 10, bądź e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacji na temat kiermaszu udziela Wydział Informacji i Promocji pod numerem telefonu: 48 617 86 65. Serdecznie zapraszamy!

ikonka pdfformularz zgłoszeniowy wystawcy

ikonka pdfkarta zgłoszeniowa do konkursu

ikonka pdfregulamin konkursów

plakat kiermasz