Skip to main content

Do kosza na punkty

Drukuj
Opublikowano: 27 sierpień 2014

Turniej Trójek22 sierpnia 2014 roku na Orliku przy ul. Wschodniej w ramach zajęć sportowych „Wakacje 2014” został rozegrany III Turniej Dwójek Koszykarskich dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Równocześnie odbył się także konkurs rzutów osobistych do kosza dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych. Do turnieju dwójek zgłosiło się sześć zespołów, rozgrywki odbyły się systemem każdy z każdym do dziesięciu zdobytych punktów. Pierwsze miejsce wywalczył zespół „Mega Music” w składzie: Jakub Łoboda i Piotr Tomczyk, drugie miejsce zajął zespół „Sto - Jak Stalowi” w składzie: Michał Kapis i Piotr Rojek a na trzecim miejscu uplasował się zespół „Cornette” w którym grali: Kamil Ziętkowski i Bartosz Turek.

W konkursie rzutów do kosza rywalizowało dziewięciu zawodników. Zwycięzcą został Alan Stąpór, drugie miejsce zajął Piotr Śliwa, trzecie wywalczył Adam Skrzyński, a na pozycji czwartej uplasował się Kacper Bialik. Dyplomy i nagrody dla zwycięzców wręczył Andrzej Jarzyński Burmistrz Szydłowca i Marek Zdziech Kierownik Wydziału Sportu i Turystyki SCKiS- Zamek. Rozgrywki sędziowali animatorzy szydłowieckich orlików Rafał Kiljanek i Marcin Ziętkowski. Turniej został zorganizowany przez SCKiS- Zamek, Urząd Miejski w Szydłowcu.