zawody psp nr 12 października 2015 w Jastrzębiu odbyły się zawody powiatowe szkół podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt. Uczennice PSP nr 1 w Szydłowcu zajęły II miejsce i awansowały do zawodów międzypowiatowych. Skład drużyny: Julia Penkalska, Natalia Gos, Natalia Przygodzka, Natalia Sasin, Wiktoria Simao, Klaudia Kowalska, Natalia Celi, Julia Piątek Zosia Kępas, Natalia Zawisza oraz Martyna Kamienik.

Opiekunem dziewcząt jest Konrad Jankowski.

7 października 2015 roku na boisku Orlik w Szydłowcu przy ulicy Sportowej zostały rozegrane miejsko – gminne zawody w mini piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych. Drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu zajęły I miejsce w tych zawodach pokonując kolejno swoje rówieśniczki z PSP nr 2 z Szydłowca 1-0 oraz z PSP w Sadku 2-0. Dzięki zwycięstwu dziewczęta z „Jedynki” uzyskały awans do finału powiatowego, który odbędzie się 23 października.
Skład zwycięskiej drużyny Natalia Celi, Natalia Gos, Klaudia Kowalska, Klaudia Szcześniak, Natalia Przygodzka, Zuzanna Ślusarczyk, Paulina Stanik, Julia Penkalska, Natalia Sasin. Opiekunem zespołu jest Andrzej Koniarczyk.

zawody psp nr 1

zawody psp nr 1