Skip to main content

Sukcesy szydłowieckich tancerzy

Drukuj
Opublikowano: 10 listopad 2011

Szydłowieccy tancerzeDwie pary taneczne klasy „C” z Klubu Tańca Towarzyskiego „ZAMEK”, który działa w strukturach Szydłowieckiego Centrum Kultury i Sportu od 1982 r. pod kierownictwem Moniki Seweryn, okazały się bezkonkurencyjne podczas ogólnopolskich turniejów tanecznych zorganizowanych w dniach 22 i 23 października w Warszawie.

Na Turnieju Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy Miasta Stołecznego Warszawa, w sobotę 22. 10.2011 r. w kategorii 14 – 15 lat, kl. „C”, styl: latin pierwsze miejsce zdobyli Zuzanna Targowska i Przemysław Zdziech a tuż za nimi na miejscu 2 znaleźli się Agata Jędrzejczyk i Kamil Górlicki.

Następnego dnia na Jesiennym Turnieju Tańca Towarzyskiego również w Warszawie w tej samej kategorii, szydłowieccy tancerze trochę zamienili się miejscami bowiem pierwszą lokatę otrzymali Agata i Kamil natomiast 3 miejsce wywalczyli Zuzia i Przemek.

Na tym samym turnieju tym razem w tańcach standardowych na najwyższym podium ponownie stanęła para Z. Targowska i P. Zdziech tym samym zdobywając klasę taneczną „B”.

A to nie koniec dobrej passy tancerzy z Szydłowca. Kolejny weekend i kolejne sukcesy.

Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Wyszkowie Agata i Kamil zajęli 3 miejsce, a już następnego dnia na Mistrzostwach o Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT nasza para stanęła na najwyższym podium tym samym zdobywając tytuł Mistrza Okręgu.

Naszym tancerzom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na tanecznych parkietach.