Makieta miastaOd 1 czerwca w sali szydłowieckiego zamku dostępna jest dla zwiedzających przestrzenna makieta historycznej części Szydłowca.

Makieta w skali 1:200 wykonana została w ramach działań promocyjnych projektu kluczowego „Odnowa zabytkowych obiektów i przestrzeni publicznej w Szydłowcu, poprawa funkcjonalności i dostępności infrastruktury kulturalnej i turystycznej dla mieszkańców Mazowsza”.

Więcej...

Prace przy RatuszuW Szydłowcu trwają intensywne prace remontowo - budowlane na trzech obiektach objętych projektem kluczowym p.n. „Odnowa zabytkowych obiektów i przestrzeni publicznej w Szydłowcu, poprawa funkcjonalności i dostępności infrastruktury kulturalnej i turystycznej dla mieszkańców Mazowsza”.

Więcej...

Prace przy RatuszuW Szydłowcu trwa realizacja trzech zadań inwestycyjne w ramach projektu pn. „ Odnowa zabytkowych obiektów i przestrzeni publicznej w Szydłowcu, poprawa funkcjonalności i dostępności infrastruktury kulturalnej i turystycznej dla mieszkańców Mazowsza”.

Jak informuje Urszula Grzmil - Naczelnik Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego i Inwestycji wszystkie trzy zadania są realizowane zgodnie z harmonogramem.

Więcej...

Wizyta przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego12 stycznia w Szydłowcu gościli Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Leszek Ruszczyk, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Wiesław Raboszuk, Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Mariusz Frankowski oraz Wojciech Jabłoński – doradca w zakresie przygotowania i realizacji projektów dofinansowywanych z EFRR w ramach RPO WM.

Więcej...

Podpisanie umowyJeszcze w tym miesiącu ruszą pierwsze prace remontowo – budowlane na obiektach objętych rewitalizacją w projekcie kluczowym.

21 listopada w sali zamku Burmistrz Szydłowca Andrzej Jarzyński i Skarbnik Gminy Iwona Czarnota podpisali umowy z wykonawcami, którzy będą realizować pierwsze trzy z sześciu zadań ujętych w projekcie „Odnowa zabytkowych obiektów i przestrzeni publicznej w Szydłowcu, poprawa funkcjonalności i dostępności infrastruktury kulturalnej i turystycznej dla mieszkańców Mazowsza”, współfinansowanym z Unii Europejskiej.

Więcej...

Płatności bezgotówkowe