Uczniowie ze Zdziechowa - W końcu czerwca 34 uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zdziechowie wyjechało w Góry Stołowe. Wyjazd zorganizowano dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Szydłowca i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Więcej...

Zakończenie roku szkolnegoW piątek 25 czerwca dla ponad 1900 uczniów i 260 nauczycieli w gminie Szydłowiec zakończył się kolejny rok wytężonej pracy. Zaczęły się długo wyczekiwane wakacje. W gimnazjach uroczystości pożegnania absolwentów odbyły się już w czwartek.

Więcej...

Uczniowie ze ZdziechowaW Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II, w którym brało udział setki szkół z całej Polski, uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zdziechowie zajęli 2 i 5 miejsce.

Więcej...

Egzamin gimnazjalnyPrzez trzy dni swój pierwszy, najważniejszy w życiu egzamin zdawało 228 gimnazjalistów w mieście i gminie Szydłowiec. Egzamin rozpoczął się we wtorek, 27 kwietnia a zakończył 29 kwietnia w czwartek.

Więcej...

8 kwietnia odbył się w publicznych szkołach podstawowych w całej Polsce zewnętrzny sprawdzian wiadomości uczniów klas szóstych.

Więcej...