SKS KB Victoria Szydłowiec w Świętokrzyskim Turnieju Kickboxingu

Drukuj
Marlena Tomczyk na podium ze złotym medalem
Opublikowano: 18 listopad 2021

W Świętokrzyskim Turnieju Kickboxingu 13 listopada w Hali Sportowej MC SiR w Skarżysku-Kamiennej, zawodnicy Victorii Szydłowiec wywalczyli 3 złote, 2 srebrne i 3 brązowe medale.

W turnieju wzięło udział 34 zawodników z całej Polski. Marlena Tomczyk zdobyła złoty medal w formule kick-light oraz srebrny w formule low-kick. W formule kick-light złoto wywalczył Adam Bąk, a jego brat Mikołaj Bąk srebro, natomiast w low-kick, zwyciężył Mikołaj Bąk a trzecie miejsce zajął Adam Bąk. W gronie seniorów w kategorii wagowej +91 kg trzecie miejsce wywalczył Mateusz Dzik. Brąz także zdobył Adam Sajecki w swojej debiutowej walce.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom SKS KB Victoria Szydłowiec za każdą wygraną, życzymy wielu sukcesów i kolejnych wygranych!

Zdjęcia: SKS KB Victoria Szydłowiec