W ubiegły weekend reprezentacja Szydłowca przebywała na Festiwalu Podróży i Czasu Wolnego organizowanym na Wałach Chrobrego w Szczecinie.

Piknik Nad Odrą to jedno z największych wydarzeń plenerowych na zachodnim pomorzu, łączące ze sobą Targi Turystyczne Market Tour wraz z różnymi strefami tematycznymi.

Na ten wyjazd połączyliśmy siły z Lokalną Organizacją Turystyczną Ziemi Radomskiej i Miastem Radom tworząc wspólne stoisko, na którym wszyscy odwiedzający Szczecin mogli zapoznać się z ofertą wycieczkową i produktami regionalnymi ziemi radomskiej. Prócz atrakcji turystycznych naszego regionu, prezentowaliśmy również ważny dla regionu produkt jakim jest szydłowiecki piaskowiec.

Nie zabrakło licznych rozmów z mieszkańcami Szczecina i osobami, które w weekend zawitały na zachodnie pomorze. Nasze stoisko odwiedziła nawet Pani, która wiedziała o Szydłowcu zaskakująco dużo - jak się okazało sama mieszkała przez lata na Rynku Wielkim. 

Wyjazd do Szczecina był nie tylko możliwością na wypromowanie naszego regionu, ale również zaczerpnięcia inspiracji i nawiązania współpracy z przedstawicielami innych miasta obecnych na Pikniku Nad Odrą.

Krótkie podsumowanie wideo z wizyty w Szczecinie znajdą Państwo na Instagramie Visit_Szydlowiec

Kopia_Wspieranie_i_upowszechnianie_kultury_fizyczne.jpg