Odbiór urządzeń na placu zabaw w miejscowości Wysocko

Opublikowano: 22 luty 2022

22 lutego br. w miejscowości Wysocko, odbył się odbiór urządzeń na placu zabaw, które posłużą długie lata najmłodszym mieszkańcom sołectwa.

Z przyjemnością informujemy Państwa o realizacji zadania „Doposażenie gminnego placu zabaw w miejscowości Wysocko, gmina Szydłowiec – pobudzenie aktywności fizycznej mieszkańców”.

Plac zabaw został doposażony m.in. o huśtawki, przeplotnie, karuzele, ławkę oraz tablicę edukacyjną Papier – Kamień – Nożyce.

Końcowego odbioru realizacji zadania dokonała komisja przy udziale pracowników Urzędu Miejskiego, wykonawcy oraz sołtysa miejscowości Wysocko Grzegorza Gąski.

Koszt doposażenia placu zabaw w nowe urządzenia wraz z montażem wyniósł 15 000 zł i został sfinansowany z budżetu Gminy Szydłowiec w ramach funduszu sołeckiego Sołectwa Wysocko.

Wykonawcą zlecenia była firma COMES Sokołowscy.

{galeria layout="fixed" rows=1 cols=3}2022/wysockoplaczabaw{/galeria}