Skip to main content

Grali o Puchar Burmistrza

Drukuj
Opublikowano: 28 wrzesień 2012

Turniej piłki nożnej22 września 2012 roku, na boisku ORLIK w Szydłowcu, przy ul. Wschodniej 57, odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Szydłowca o PUCHAR BURMISTRZA „Szóstek piłkarskich” w piłce nożnej zakładów pracy, instytucji miasta i gminy Szydłowiec.

Zawody zostały zorganizowane przez Urząd Miejski w Szydłowcu oraz Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu „Zamek” - Wydział Sportu i Turystyki.

Mecze były zacięte, a zawodnicy gorliwie walczyli o gole do ostatnich sekund. Najwięcej bramek w mistrzostwach strzeliła drużyna PROFELA – ZEP, która tym samym zajęła I miejsce. Tytuł wicemistrza wywalczyła drużyna – OSP – Szydłowiec zdobywając II miejsce. Na miejscu III uplasowała się drużyna reprezentująca zakład pracy BIELLA - Szydłowiec.

Na zakończenie pamiątkowe dyplomy i puchary dla zwycięzców wręczyli Burmistrz Szydłowca Andrzej Jarzyński i Kierownik Wydziału Sportu i Turystyki Marek Zdziech.