Prace w ramach funduszu sołeckiego

Opublikowano: 17 listopad 2015

16 listopada odbyły się odbiory końcowe kolejnych prac wykonanych w tym roku z budżetu Gminy Szydłowiec w ramach funduszu soleckiego. W miejscowości Zdziechów zrealizowano zadanie pn. ,,Dowieszenie oświetleniowej linii napowietrznej niskiego napięcia AsXSn 2x35mm, montaż opraw oświetleniowych w miejscowości Zdziechów Gmina Szydłowiec.''

Komisja stwierdziła, że roboty zostały wykonane zgodnie ze zleceniami: dowieszono 216 m b. przewodu oświetlenia ulicznego oraz ustawiono 4 słupy oświetleniowe i zamontowano 3 lampy oświetlenia ulicznego. Koszt zadania - 14 600,00  zł brutto.

Zrealizowano również zadanie pn. ,,Zakup urządzeń przeznaczonych na doposażenie placu zabaw dla dzieci w miejscowości Barak.'' Po zapoznaniu się z wykonanymi robotami, komisja stwierdziła prawidłowe zamontowanie nowo zakupionych urządzeń siłowni plenerowej na działce gminnej w miejscowości Barak. Dokonano również demontażu i ponownego montażu urządzeń zabawkowych na plenerowym placu zabaw. Zamontowane urządzenia są sprawne i posiadają stosowne atesty bezpieczeństwa i dopuszczenia do użytkowania. Koszt zadania - 10 027,33 zł brutto.

{phocagallery view=category|categoryid=1140|limitstart=0|limitcount=0}