Sensei Robert Wyciszkiewicz razem ze swoimi wychowankami  Julią Pobideł i Adamem Bednarczykiem

W dniu 11 grudnia br. reprezentacja UKS Karate Kyokushin „MUSHIN” Szydłowiec wystartowała w 4 Wagowych Mistrzostwach Europy Kyokushin Karate w Leżajsku.


5 grudnia b.r. na hali w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbył się mecz Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec z UKS OLIMP Skaryszew.


Patrycja stojąca na podium, obok niej dziewczyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsce. Wszystkie ubrane w kimona trzymają dyplomy i puchary.

Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów zdobyła Patrycja Przygodzka.


Zespół siatkarzy pozuje na zwycięskiej focie. W rękach mają bęben.

To był bardzo dobry koniec tygodnia dla Rodzinnej Akademii Sportu. Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec z kolejnymi sukcesami.


reprezentacja UKS Karate Kyokushin „MUSHIN” Szydłowiec razem z trenerem i sędziemy. Zawodnicy trzymają w dłoniach zwycięskie puchary.

W dniu 20.11.br. reprezentacja UKS Karate Kyokushin „MUSHIN” Szydłowiec uczestniczyła w V I.K.O. Matsushima Polish Open Kyokushin Tournament w Wasilkowie k. Białegostoku.


W sobotę 20 listopada odbył się Piłkarski Turniej Niepodległości.

dwóch walczących karateków.

W dniu 23 października br. reprezentacja UKS Karate Kyokushin "MUSHIN" Szydłowiec wzięła udział w VI Międzynarodowym Turnieju YOUNG OYAMA'S CUP w Bydgoszczy.

17 października o godzinie 17:00 w hali sportowej PSP nr 2 im. Jana Pawła II, rozegrał się mecz 4 ligi w sezonie 2021/2022: RAS6 Szydłowiec z UKS Orlętami Raszyn.

2 października 2021 roku zawodnicy UKS Karate Kyokushin "MUSHIN" Szydłowiec, na zaproszenie Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate, uczestniczyli w Pucharze Polski IKO Nakamura Polish Open 2021.