Odbiór robót

Opublikowano: 19 październik 2016

18 października odbył się odbioru robót wykonanych na ulicy Wymysłów w Szydłowcu. Zakres przeprowadzonych tam prac obejmował:
- remont nawierzchni odcinka drogi gruntowej w granicach administracyjnych miasta Szydłowca, ulica Wymysłów - na długości 1174 m, szerokość 4,5m - koszt tych prac wyniósł 58 482,81 zł brutto,

- mechaniczne wyrównanie istniejącej nawierzchni drogi gruntowej ul. Wymysłów w Szydłowcu, równiarką - likwidacja kolein, wybojów i przewyższeń z nadaniem spadku poprzecznego i podłużnego wraz z zagęszczeniem wzruszonej nawierzchni walcem – odcinek 1000mb – koszt tych prac wyniósł 6 150,00 zł brutto.

Komisja w składzie: Edward Pawlik - przewodniczący oraz członkowie Janusz Pytlak i Mirosław Sasal, przy udziale Burmistrza Szydłowca Artura Ludwa, Inspektora Nadzoru Jerzego Fereta i reprezentującego firmę „KRUSZYWOSORT” Wiktora Siadaczka, po zapoznaniu się z dokumentacją i zbadaniu zakresu wykonanych prac dokonała odbioru bez zastrzeżeń.