Przebudowa chodnika na Osiedlu „Wschód”

Opublikowano: 11 sierpień 2017

Ponad 300 m2 nowego chodnika zostało ułożonych na Osiedlu Wschód w Szydłowcu. Realizacja zadania trwała od 28 czerwca do 31 lipca i polegała na demontażu starego chodnika z płyt betonowych i położeniu nowych alejek z kostki brukowej.

Wykonawcą tych prac była firma LOK-BUD z Łączan. Wartość zrealizowanych robót wynosi 39.418,42 zł i została sfinansowana z budżetu gminy.

10 sierpnia odbył się odbiór zadania „Przebudowa chodnika na Osiedlu „Wschód” w Szydłowcu. Komisja w składzie: przewodniczący Jerzy Kucfir oraz członkowie Adam Pietras – Radny Rady Miejskiej, Łukasz Kuleta i Sylwia Krok – z Urzędu Miejskiego, przy udziale Burmistrza Szydłowca Artura Ludwa i przedstawiciela Wykonawcy Kamila Lisa stwierdziła, że prace zostały wykonane prawidłowo pod względem technicznym i zgodnie z umową.