Odbiór prac remontowych

Opublikowano: 27 luty 2018

27 lutego odbył się odbiór prac remontowych lokali w budynku przy ul. Kilińskiego 2 w Szydłowcu, przeznaczonych na działalność Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Remont prowadzony był od połowy grudnia 2017 roku i obejmował modernizację pomieszczeń zajmowanych przez Biuro Rady Miejskiej ( Biuro Rady zostało przeniesione do Regionalnego Centrum Biblioteczno – Multimedialnego), a także modernizację korytarza, sanitariatów i pomieszczenia gospodarczego.

Wykonano również prace tj.: montaż wentylacji, pomalowanie ścian klatki schodowej i wiatrołapu, wybicie otworów w pomieszczeniach na parterze budynku oraz montaż trojga drzwi w piwnicy. Wykonawcą remontu była firma MABED z Szydłowca. W odbiorze prac remontowych uczestniczyli: Burmistrz Szydłowca Artur Ludew, dyrektor MOPS-u Krzysztof Kisiel oraz przedstawiciel wykonawcy. Modernizacja siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej została wykonana terminowo i zgodnie z zamówieniem. Wartość przeprowadzonych prac wyniosła 118 tys. zł, z czego 80 tys. zł zostało pozyskane na ten cel ze środków Wojewody.

{phocagallery view=category|categoryid=1525|limitstart=0|limitcount=0}