Nowa droga w Sadku

Opublikowano: 29 sierpień 2018

Trwa przebudowa drogi gminnej w Sadku. Realizacja tych prac jest dofinansowana ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego na zadanie z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych. Gmina Szydłowiec pozyskała dotację w kwocie 22 000 zł, z przeznaczeniem na "Przebudowę drogi gminnej w miejscowości Sadek gmina Szydłowiec".

W ramach tego zadania zostanie wykonana nawierzchnia z betonu asfaltowego o łącznej powierzchni 1750m2. Realizacja tego przedsięwzięcia zaplanowana jest do 31 października 2018 roku.
To kolejne pieniądze ze środków zewnętrznych, które pomagają w realizacji zadania drogowego na terenie naszej gminy. W lipcu odbył się odbiór prac przy zadaniu „Przebudowa drogi gminnej nr 373 w miejscowości Długosz gmina Szydłowiec”. Nowa droga ma 337 m.b. i 4 m. szerokości. Wykonanie tych prac kosztowało 167.261,35 zł i również było dofinansowane ze środków Województwa Mazowieckiego.