Inwestycja na ul. Leśnej

Delegacja Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawiciele Gminy Szydłowiec po podpisaniu umowy.
Opublikowano: 08 lipiec 2021

Samorząd Województwa Mazowieckiego kolejny raz wspiera Gminę Szydłowiec.

7 lipca br. doszło do podpisania umowy pomiędzy Samorządem Województwa Mazowieckiego i Gminą Szydłowiec na kwotę 1 380 900, 95 zł.

Dzięki wsparciu samorządu województwa zbudowane zostanie przedłużenie ul. Leśnej wraz z infrastrukturą wodociągową i kanalizacyjną. Ta inwestycja znacznie poprawi dostęp do terenów inwestycyjnych i uatrakcyjni ofertę gminy Szydłowiec skierowaną do inwestorów.

Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik podkreślał, że to już kolejne wsparcie dla Gminy Szydłowiec i kontynuacja bardzo dobrej współpracy na linii Szydłowiec – Województwo Mazowieckie. O zaangażowaniu Szydłowca w pozyskiwanie środków i skutecznych działaniach w tym obszarze wspomniał również Wicemarszałek Rafał Rajkowski oraz Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Tomasz Śmietanka.