Dostawa i montaż drzwi w budynku świetlicy w Ciechostowicach

Opublikowano: 22 grudzień 2022

22 grudnia odbył się odbiór końcowy robót wykonanych przez firmę P.P.U.H „INVEST BUD” Leszek Wypiórkiewicz z Szydłowca, dotyczący dostawy i montażu drzwi w budynku gminnej świetlicy wiejskiej w miejscowości Ciechostowice.

Zlecenie było realizowane w ramach zadania: „Budowa gminnej świetlicy wiejskiej w miejscowości Ciechostowice na działce 37/302 należącej do gminy Szydłowiec – Pobudzenie aktywności obywatelskiej oraz upowszechnienie idei samorządowej, w ramach infrastruktury kulturalnej sołectwa.”

Końcowego odbioru zlecenia dokonała komisja przy udziale sołtysa Ciechostowic – Dariusza Mamli, wykonawcy – Leszka Wypiórkiewicza, radnego Rady Miejskiej w Szydłowcu – Arkadiusza Sokołowskiego oraz radnego Rady Powiatu Szydłowieckiego – Łukasza Szcześniaka.

Całkowita wartość robót wyniosła 10 850,00 zł. Świetlica w Ciechostowicach w większości zbudowana została własnoręcznie przez mieszkańców sołectwa.

{galeria rows=1 cols=4}2022/drzwiciechostowice{/galeria}

Zdjęcia/tekst: Wydział Informacji i Promocji Urzędu Miejskiego / Magdalena Kopycka