Sołectwo Krzcięcin może cieszyć się kolejnymi elementami na placu

Opublikowano: 20 lipiec 2023

20 lipca br. odbył się odbiór prac wykonanych w ramach zadania „Zagospodarowanie działki gminnej nr 129, w sołectwie Krzcięcin, gmina Szydłowiec poprzez wykonanie m.in. utwardzenia z kostki brukowej, budowę grilla oraz założenie lampy oświetleniowej przy altanie, w celu utworzenia miejsca spotkań dla mieszkańców – pobudzenia aktywności obywatelskiej”.

Wykonany został następujący zakres prac: zakup materiałów i wykonanie utwardzenia i obrzeży z kostki betonowej przy altanie oraz bramie wjazdowej, zakup i montaż grilla betonowego z rusztem i rożnem a także latarni solarnej przy istniejącej altanie.

Mamy nadzieję, że to miejsce spotkań w Krzcięcinie posłuży długie lata mieszkańcom.

Końcowego odbioru realizacji zadania dokonała komisja przy udziale pracowników Urzędu Miejskiego, sołtysa miejscowości Krzcięcin Krystyny Kowalik, radnej Rady Miejskiej w Szydłowcu Wiolety Turek oraz wykonawcy.

Całkowita wartość zadania 13.230,00 zł brutto i została sfinansowana z budżetu Gminy Szydłowiec w ramach funduszu sołeckiego Sołectwa Krzcięcin.

Wykonawcą zlecenia była firma Usługi Budowlane Artur Nowak.