Szanowni Państwo,

Przed nami święta. Magiczny czas, kiedy przy świątecznym stole spotkamy się w gronie najbliższych. Zanim jednak przy nim usiądziemy, czeka nas przedświąteczna krzątanina, szał zakupów i przygotowań.

Musimy się zastanowić co podarować i komu, i jak sprawić by nasze prezenty chowane pod choinką, były naprawdę oryginalne. No i oczywiście przygotować lub kupić potrawy, te zupełnie wyjątkowe - pyszne, rozpływające się w ustach, które smakują niebiańsko tylko o tej porze roku.

Zapraszamy Was do odwiedzenia Świątecznego Jarmarku Bożonarodzeniowego Mazowieckiej Ekonomii Społecznej, gdzie w jednym miejscu - znajdziecie wszystko, czego w tym szczególnym okresie będziecie potrzebować i gdzie możecie zrobić oryginalne zakupy na święta, pomagając przy okazji osobom niepełnosprawnym, defaworyzowanym lub zagrożonym wykluczeniem społecznym. Bez wychodzenia z domu i z dowozem we wskazane miejsce. Szybko, prosto, jedynie przy pomocy komputera lub telefonu.

Ze świąteczną ofertą mazowieckich podmiotów ekonomii społecznej, będziecie mogli zapoznać się codziennie od 1 do 10 grudnia br. (z wyłączeniem dni wolnych od pracy), o godz. 10.00 na naszej stronie internetowej www.jarmarkmcps.pl oglądając przygotowane specjalnie w tym celu video-prezentacje lub klikając na ofertę podmiotów w sklepach internetowych i na stronach WWW. Znajdziecie tam produkty rękodzielnicze tworzone przez ludzi o niezwykłych umiejętnościach i wrażliwości artystycznej oraz smaczne oraz zdrowe dania świąteczne gotowane i przyrządzane z sercem.

Zapraszamy do zakupów!