Ułatwienia dostępu

Skip to main content

"Zdecydowany Początek Jesieni"

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Radomskiej serdecznie zaprasza na "Zdecydowany początek jesieni".
𝐈𝐦𝐩𝐫𝐞𝐳𝐚 𝐨𝐝𝐛𝐞̨𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐰 𝐝𝐰𝐨́𝐜𝐡 𝐤𝐥𝐢𝐦𝐚𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐚𝐜𝐡: najpierw na Rynku Wielkim, a następnie na zamkowym dziedzińcu. Jakie atrakcje będą czekać na uczestników?
Od godziny 16.00 na rynku wystąpi grupa Locomotora, w spektaklu plenerowym "Amore czyli retro cyrk". To rodzinne przedstawienie przeniesie Cię do Paryża lat 20 ubiegłego wieku, gdzie będziesz mógł zobaczyć na własne oczy umiejętności cyrkowe aktorów. Będą szczudlarze, akrobaci i żonglerzy, a także muzyka. Zasmakuj odrobinę przeszłości.
Na Rynku nie zabraknie również animacji dla najmłodszych (i nie tylko), które odbędą się w pomiędzy godziną 16.40 a 17.40.
Następnie przeniesiemy się na teren zamku Szydłowieckich i Radziwiłłów. To tu o godz. 18.00 rozpoczną się "Improwizacje na zamku", czyli interaktywny spektakl improwizacyjny grupy I'MPRO IMPRO, oparty na dawnych, ludowych tradycjach mieszkańców regionu szydłowieckiego. Przygotujmy się na dużą dawkę śmiechu!
Na wielki finał dnia zaplanowana jest Etnopetarda! Tak zostało nazwane nocne widowisko ogniowo-pirotechniczne. Dlaczego akurat tak? Przyjdź i sprawdź. Zapraszamy! 

--> Wstęp wolny
--> Wydarzenie jest dostępne dla osób ze specjalnymi potrzebami.
--> Widowisko ogniowo-pirotechniczne - odbędzie się w ramach projektu “Nasze dziedzictwa, nasza kultura” i jest współfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.