Skip to main content

„Srebrni lekkoatleci” z PSP nr 2 w Szydłowcu

Drukuj
Opublikowano: 07 listopad 2012

Srebrna drużynaWielkim osiągnięciem sportowym może pochwalić się drużyna lekkoatletów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu, która zajęła II miejsce w czwórboju lekkoatletycznym na XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Płock 2012 r. zdobywając srebrny medal.

Jest to wielki sukces młodych sportowców i ich opiekuna nauczyciela wychowania fizycznego Marioli Biegaj, którzy wspólną pracą i zaangażowaniem wywalczyli zaszczytne miejsce na podium.

W czwórboju lekkoatletycznym na XIV Mazowieckich Igrzyskach w kategorii chłopców uczestniczyło 10 najlepszych drużyn na Mazowszu. Dzięki temu rywalizacja sportowa była na wysokim poziomie.

Srebrną drużynę lekkoatletów z Szydłowca tworzą: Mateusz Biegaj, Paweł Guzik, Mikołaj Stępień, Bartłomiej Kasprzyk, Kacper Kaluga, Piotr Ziółkowski, Wiktor Sadza, Jakub Stefański

Dużym sukcesem zakończył się udział w zawodach Mateusza Biegaja, który zdobył srebrny medal w ogólnej klasyfikacji końcowej wszystkich zawodników w czwórboju lekkoatletycznym podczas Igrzysk w Płocku.