Skip to main content

„Kopernik” najlepszy w unihokeju

Drukuj
Opublikowano: 04 grudzień 2012

Drużyna dziewczyn24.11.12 r. w Publicznym Gimnazjum w Mirowie odbyły się zawody powiatowe w unihokeju dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów był Koordynator Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Andrzej Koniarczyk. W zawodach uczestniczyło po 6 drużyn.

Po emocjonujących zawodach hokeistki PG 2 z Szydłowca zajęły I miejsce w turnieju nie tracąc ani jednej bramki. W meczach grupowych drużyna PG 2 wygrała 2-0 z drużyną PG Chlewiska i 1-0 z PG Jastrząb. W meczu półfinałowym zwyciężyła drużynę PG Mirów 2-0.

W finale zwyciężając drużynę PG 1 Szydłowiec 1-0 drużyna PG 2 Szydłowiec zajęła I miejsce w turnieju.

Klasyfikacja końcowa rozgrywek dziewcząt: 1 miejsce - PG 2 Szydłowiec, 2 miejsce - PG 1 Szydłowiec, 3 - PG Jastrząb, 4 - PG Mirów, 5 - PG Chlewiska, 6 - PG Orońsko.

Drużynę unihokeja dziewcząt PG 2 Szydłowiec reprezentowały następujące zawodniczki: Anna Nikodym, Oliwia Wesołowska, Ilona Misztal, Olimpia Szczerek, Klaudia Owczarek, Wiktoria Zagórska, Dominika Magierowska, Roksana Jakubczyk, Sandra Zbroszczyk, Zuzanna Targowska, Katarzyna Sokołowska, Anna Biela, Weronika Dąbrowa.

Drużyna dziewczyn

Znakomicie spisali się także zawodnicy PG 2, którzy zwyciężyli w zawodach i będą również reprezentować powiat szydłowiecki w finałach międzypowiatowych w Radomiu.

W meczach grupowych drużyna PG 2 Szydłowiec wygrała 2-0 z drużyną PG Chlewiska i 3-0 PG Jastrząb, w meczu półfinałowym zwyciężyła drużynę PG Orońsko w rzutach karnych 3-1, w regulaminowym czasie był wynik 0-0 .

W finale po bardzo dobrym meczu zwyciężyli gospodarzy PG Mirów 2-1.

Klasyfikacja końcowa rozgrywek chłopców: 1 miejsce - PG 2 Szydłowiec, 2 miejsce – PG Mirów, 3 - PG Orońsko, 4 - PG Jastrząb, 5 - PG Chlewiska, 6 - PG 1 Szydłowiec.

Drużynę unihokeja chłopców PG 2 Szydłowiec reprezentowali: Jakub Stępień, Damian Sadkowski, Adrian Nowocień, Adrian Nowak, Przemysław Wojcieszak, Artur Miłachowski, Piotr Gnat, Emil Czubak, Bartłomiej Niewadzisz, Michał Gil, Fabian Herka.