Michał Wiatrak najpopularniejszym sportowcem powiatu szydłowieckiego.

Drukuj
Opublikowano: 29 styczeń 2013

Michał Wiatrak11 stycznia 2013 r. w sali koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie 19. edycji Plebiscytu Sportowego "Echa Dnia" na najpopularniejszych sportowców i trenerów Ziemi Radomskiej.

Od 9 grudnia 2012 r. sportowcy, kibice i miłośnicy sportu mogli głosować na swojego ulubionego zawodnika, bądź trenera wypełniając kupony zamieszczone w "Echu Dnia" lub wysyłając sms-y.

Najpopularniejszym sportowcem powiatu szydłowieckiego został Michał Wiatrak – zawodnik MKS "Szydłowianka", w której gra na pozycji obrońcy. Jest wychowankiem małego klubu MKS Wola Lipieniecka.

Drugie miejsce zajął Radosław Parszewski, z klubu Victoria Szydłowiec, brązowy medalista mistrzostw Polski juniorów, a trzecie Karol Grabda, lekkoatleta, który specjalizuje się w biegach długodystansowych. Najpopularniejszym trenerem został Kamil Śledź z Oronki Orońsko.

Podczas finałowej gali odbyło się uroczyste wręczenie nagród sportowcom. Wśród gości uroczystości byli m.in. Burmistrz Szydłowca Andrzej Jarzyński, Radny Rady Miejskiej Krzysztof Gula oraz Kierownik Wydziału Sportu i Turystyki SCKiS- Zamek Marek Zdziech.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sportowych sukcesów.