Jesienne remonty

Opublikowano: 15 listopad 2017

Przed nadchodzącą zimą dobiegają końca inwestycje i prace remontowe w gminnych obiektach.
W świetlicy wiejskiej w Korzycach wymieniono podłogę, demontując starą i układając nową nawierzchnię z płytek ceramicznych na betonowym podkładzie z izolacją przeciwwilgociową i termiczną na powierzchni 46,7 m².

Koszt remontu, sfinansowany z funduszu sołeckiego wyniósł 6.000 zł brutto. Prace wykonało szydłowieckie przedsiębiorstwo "Eskapada".
W ramach modernizacji budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Majdowie ułożono nową nawierzchnię podłogi w garażu i kanale remontowym remizy. Prace wykonało przedsiębiorstwo PCF-Tech z Szydłowca. Koszt wykonania i materiałów w wysokości 34.726 zł brutto sfinansowano z budżetu gminy, z udziałem funduszu sołeckiego.
W ramach zadania "Zagospodarowanie gminnego placu zabaw w miejscowości Barak – Budżet Obywatelski" wykonano ogrodzenie z paneli metalowych o długości 271,5 m z dwiema bramami i furtkami, za łączną kwotę 39.723 zł brutto. Prace wykonało przedsiębiorstwo Crow-Bet z Jagodnego.
W świetlicy wiejskiej w Sadku, mieszczącej się w budynku PSP im. Janusza Kusocińskiego zamontowano 6 nowych okien w technologii PVC. Prace, wykonane przez szydłowieckie P.P.H.U "Inwest Bud" za kwotę 5 tys. zł brutto, sfinansowano z dotacji celowej Powiatu Szydłowieckiego przeznaczonej na zadania z zakresu ochrony środowiska.
Wszystkie prace zostały odebrane przez komisje składające się z pracowników Urzędu Miejskiego i przedstawicieli sołectw, jako wykonane zgodnie z zamówieniami, w przewidzianych umowami terminach i bez usterek.

{phocagallery view=category|categoryid=1502|limitstart=0|limitcount=0}