Przebudowa ulicy Kościuszki - wizyta robocza

images/stories/2023/wizytakosciuszkiduza.jpg#joomlaImage://local-images/stories/2023/wizytakosciuszkiduza.jpg?width=1000&height=700

W ubiegły piątek Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Rafał Rajkowski, Burmistrz Szydłowca Artur Ludew oraz Wicestarosta Powiatu Szydłowieckiego Anita Gołosz, udali się na wizytę roboczą inwestycji, która dotyczy przebudowy drogi wojewódzkiej nr 727 w Szydłowcu.

Inwestycja realizowana jest przez Samorząd Województwa Mazowieckiego przy udziale gminy Szydłowiec oraz Powiatu Szydłowieckiego.

Remont drogi nr 727 na odcinku 1 km, obejmuje ulicę Kościuszki (od ronda na wyjeździe w kierunku Radomia do skrzyżowania z ul. Jastrzębską). Koszt tej inwestycji to 2,2 mln zł. Zakres prac obejmuje wymianę nawierzchni, przebudowę chodników, renowację zieleni oraz poprawę odwodnienia.

Przekazujemy Państwu przy okazji dobrą wiadomość, Samorząd Województwa Mazowieckiego postanowił, także zrealizować od razu kolejny odcinek tej drogi, a mianowicie na wysokości ul. Jastrzębskiej a Zamkowej.

Remont powyższej drogi to kolejny owoc dobrej współpracy pomiędzy Samorządem Województwa Mazowieckiego a gminą Szydłowiec.