Pierwsza edycja festiwalu „FOSA FEST” za nami. 4 września na szydłowieckim zamku odbyła się impreza osadzona na muzyce, której towarzyszyły również inne formy artystyczne.

Od godziny 16:00 uczestnicy wydarzenia mogli spróbować swoich sił podczas warsztatów kuglarskich prowadzonych przez grupę Awaria. Krzysztof Riewold – półfinalista programu Mam Talent zadbał o pokaz i warsztat cyrkowy. Na przybyłych, na zamku czekała również wystawa sztuki autorstwa Magdaleny Majstrak oraz pokaz graffiti, które na żywo tworzył Marek Morus znany szerszej publice z programu "Gogglebox. przed telewizorem".

O godzinie 19:00 zespół „Dressed as humans” otworzył muzyczną część festiwalu, a ich występ poprzedził pokaz kuglarstwa ogniowego na zamkowym dziedzińcu. Na scenie pojawiały się kolejno zespoły takie jak „shama”, „Psyhoes” oraz „All The Same”. O godzinie 23:00 klimat uległ zmianą za sprawą artysty pod pseudonimem „Skarby”, który uraczył nas dawką muzyki smooth disco, big beat & lo-fi. Jako ostatni zaprezentował się duet KYOKU & EsseX.

 

FosaSponsor

Zobacz video podsumowanie festiwalu:

Skrót koncertów: