Ułatwienia dostępu

Skip to main content

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami

images/stories/2024/wospduza.jpg#joomlaImage://local-images/stories/2024/wospduza.jpg?width=1000&height=700

SIEMA! Szydłowiec jak co roku zagrał z WOŚP.

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Szydłowiec jak co roku grał razem z WOŚP i po raz kolejny pobił rekord, suma jaką udało się tym razem zebrać to 126.542,53 zł!

Podczas tegorocznego finału WOŚP w Szydłowcu, odbyło się wiele różnorodnych wydarzeń, a mianowicie Track Day Auto na Autodrom Jastrząb, który przyciągnął miłośników motoryzacji, turniej FC24 w PSP nr 2 im. Jana Pawła II dostarczył mnóstwo emocji fanom piłki nożnej, a także sportowe aktywności promujące zdrowy styl życia, które odbyły się nad zalewem w Szydłowcu, bieg główny „Policz się z cukrzycą”, Marsz Nordic Walking, a na zakończenie sportowych aktywności orkiestrowe morsowanie.

Natomiast wieczorem w szydłowieckim zamku, odbyły się licytacje oraz niesamowity koncert finałowy, który dostarczył niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Podczas koncertu wystąpili:

Zosia Nowacka i Irena Chwastek

Grażyna Niewiadomska i Alicja Florowska

Paulina Kaluga – Gadowska i Damian Czyżewski

Tomasz Kraska i Arkadiusz Bogucki

Barbara Gadowska i Lidia Ziółkowska

DJ Gabriel i Artur Myśliński

Piotr Zając i Aneta Furmańska

Cezary Szymkiewicz i Agnieszka Banaszczyk

Anna Wilkiewicz i Michał Sieczka

Mirosław Cielątkowski i Kamilla Ludew

Aleksandra Kiljanek i Tomasz Orman

Piotr Stanik i Norbert Pochylski

Marcin Banaszczyk i Jan Piwowarczyk

Zakończeniem 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szydłowcu było ŚWIATEŁKO DO NIEBA o godzinie 20:00, które zakończyło wydarzenie w niezwykły sposób.

Szydłowiecki sztab WOŚP pod dowództwem Agnieszki Sobutki-Klepaczewskiej stanął na wysokości zadania i rozgrzał wszystkie szydłowieckie serca. Gratulacje za koordynację oraz wyjątkową organizację i tak skuteczne przeprowadzenie akcji.

Wielkie brawa dla wszystkich wolontariuszy, całego szydłowieckiego sztabu oraz wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że kolejny raz Szydłowiec tak mocno zagrał z orkiestrą!