Na obrazku widać obiektyw od aparatu fotograficznego.

Wydział Ekonomii Społecznej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej organizuje konkurs fotograficzny pod nazwą "MOJA EKONOMIA SPOŁECZNA".


Wydział ESM Centrum Polityki Społecznej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „MOJA EKONOMIA SPOŁECZNA”. Konkurs ma charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy, kto zawodowo nie zajmuje się fotografią.

Ekonomia społeczna jest wokół nas, wystarczy dobrze się rozejrzeć. Ciekawa i różnorodna. I tak naprawdę dla każdego z nas zupełnie… inna. To naturalne, bo każdy z nas odbiera ją w indywidualny sposób. Osobisty i emocjonalny. Jesteśmy ciekawi jak wygląda Wasza ekonomia społeczna, co jest w niej dla Was ważne i jakich spraw dotyczy. Dlaczego się nią zajmujecie, w jaki sposób i co możecie nam o niej opowiedzieć. Sięgnijcie po aparat lub komórkę i przyślijcie nam zdjęcie swojej ekonomii społecznej.

Najlepsze prace, które wybierze Jury konkursu nagrodzimy wartościowymi nagrodami. Dodatkowym wyróżnieniem będzie ich opublikowanie na naszej stronie internetowej: www.mcps.com.pl oraz na profilu ekonomii społecznej na Mazowszu na Facebook-u: facebook.com/ekonomiaspolecznanamazowszu/ Wydrukowane prace wyeksponujemy również na wystawie w przestrzeni publicznej.

 

Prace przyjmujemy do: 27 października 2021 r. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali, którą zaplanowaliśmy na 9 listopada br.

Więcej o kunkursie przeczytają Państwo na stronie: https://mcps.com.pl/ekonomia-spoleczna/konkurs-fotograficzny-moja-ekonomia-spoleczna/

Regulamin konkursu na stronie: https://mcps.com.pl/wp-content/uploads/2021/09/regulamin-konkursu-foto-2021.pdf

 

Konkurs_foto_2021_FB_baner.jpg