Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Międzygminna Strefa i Inkubator Przedsiębiorczości w końcowym etapie realizacji

Drukuj
Opublikowano: 13 luty 2012

Inkubator3 lutego 2012 roku odbył się odbiór zadania: zakup, dostawa wyposażenia i montażu mebli biurowych w wyremontowanych obiektach przy ul. Kolejowej w Szydłowcu. Zadanie to jest częścią realizacji projektu pod nazwą: „Międzygminna Strefa Aktywności Gospodarczej i Inkubator Przedsiębiorczości w Szydłowcu”. Projekt ten współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Priorytetu I - „Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu” Działania 1.3 Kompleksowe przygotowanie terenów pod działalność gospodarczą Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 – 2013.”

Odbioru dokonała komisja w składzie: przewodnicząca Milena Gruszczyńska oraz członkowie Anna Nowocień i Albert Krzewiński przy udziale Burmistrza Szydłowca Andrzeja Jarzyńskiego i Wiceburmistrza Krzysztofa Ziółkowskiego. Przy odbiorze obecny był również Arkadiusz Janowski - przedstawiciel wykonawcy, który mówił o przebiegu prac i odpowiadał na pytania dotyczące zastosowanych rozwiązań. Meble są estetyczne, funkcjonalne i dobrze wkomponowane w pomieszczenia. Komisja nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości i pozytywnie oceniła realizację zadania.

- Zakupione wyposażenie jest nowoczesne i eleganckie. Zamówienie zostało wykonane w terminie i zgodnie z dokumentacją. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z wykonawcą, który wykazał się profesjonalizmem i solidnością – powiedziała Milena Gruszczyńska – przewodnicząca Komisji Odbioru.

Podsumowujący przebieg odbioru Burmistrz Szydłowca Andrzej Jarzyński przechylił się do decyzji Komisji i wyraził swoje zadowolenie ze sprawnej realizacji zadania, które jest jednym z ostatnich etapów realizacji projektu Międzygminna Strefa Aktywności Gospodarczej i Inkubator Przedsiębiorczości w Szydłowcu”.

{phocagallery view=category|categoryid=377|limitstart=0|limitcount=8}