Ułatwienia dostępu

Skip to main content

MUZYCZNA „SCENA ZAMEK DLA KAŻDEGO”

Drukuj
Opublikowano: 15 marzec 2016

Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek zaprasza do udziału w projekcie zatytułowanym „SCENA ZAMEK DLA KAŻDEGO”. Główną ideą tego działania jest wyszukiwanie, prezentacja i promowanie talentów m.in. wokalnych, instrumentalnych, teatralnych, kabaretowych, tanecznych, itp., itd.

W tym roku postanowiliśmy podzielić tematycznie nasz projekt.

I tak 9 kwietnia zapraszamy na naszą sceną wszystkich muzycznie zakręconych. Tego dnia „SCENA ZAMEK” będzie otwarta dla każdego, nieważne czy ktoś gra czy śpiewa, występuje solo czy w duecie, w zespole czy w orkiestrze.

W drugiej połowie roku swoje talenty będą mogli zaprezentować tancerze – soliści, pary taneczne, zespoły których pasją jest taniec bez względu na jego gatunek oraz miłośnicy literatury i teatru czyli ci którzy piszą, recytują, mają zacięcie aktorskie.

Jednym zdaniem – oddajemy naszą scenę wszystkim, którzy chcą pokazać publiczności co ich kręci, niezależnie od płci, wieku czy też poziomu umiejętności.

My ze swojej strony obiecujemy: zapewnić miłą i przyjazną atmosferę, nie krytykować, nie oceniać, natomiast wesprzeć dobrym słowem i pomocą organizacyjną. Postaramy się również doradzić, podpowiedzieć i podtrzymać na duchu.

Aby wziąć udział w muzycznej edycji projektu należy wyłącznie odważyć się, przeczytać regulamin, wypełnić i wysłać zgłoszenie / wszystko do pobrania ze strony www.sckzamek.pl / do dnia 1 kwietnia 2016 r.