TargowiskoRozpoczyna się pierwszy etap przebudowy miejskiego targowiska przy ul. Strażackiej/Wschodniej.

I etap przebudowy obejmuje wykonanie zadaszenia środkowej części targowicy. Planowany termin zakończenia pierwszego etapu przewidziany jest na 30 listopada bieżącego roku. Inwestycja jest przeprowadzona w ramach projektu: „Poprawa dostępności strefy działalności gospodarczej w Szydłowcu przy ul. Strażackiej/Wschodniej”, na którego wykonanie Burmistrz Szydłowca i Rada Miejska pozyskali specjalne środki finansowe.

Docelowo targowisko ma zamienić się w nowoczesne, przyjazne kupcom jak i mieszkańcom miejsce, z wyposażoną w instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną halą targową z 15 stanowiskami dla handlujących, toaletami i pomieszczeniem administracyjnym.

Targowisko będzie oświetlone i wyposażone w instalację wodociągową, sanitarną i deszczową. Zostaną wybudowane drogi i ciągi piesze z kostki brukowej.

W związku z przewidzianymi pracami mogą wystąpić pewne przejściowe utrudnienia, za które przepraszamy. Mamy nadzieję, że poprawa jakości targowiska wynagrodzi Państwu te chwilowe niedogodności.

Rusza przebudowa targowiska


Rusza przebudowa targowiska